Czujniki spo2 od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
184

Firma EURO-MEDICAL od ponad dziesięciu lat cieszy się waszym zaufaniem. W przeciągu lat z małej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu i aparatury na rynku polskim.  Kooperujemy z polskimi producentami ale wśród grona naszych dostawców jest także wiele zagranicznych partnerów, liderów światowych w zakresie wytwarzania sprzętu i aparatury. Dzięki nim nasz zespół jest regularnie szkolony rozszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, a nasza oferta zawiera nowości z całego świata. Importujemy dla Państwa towary z całego świata ciągle rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie firmowej  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka szpitalne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i wózki inwalidzkie, szafeczki przyłóżkowe z drewna czy metalowe, wózki wielofunkcyjne, wózki na bieliznę, fotele do dializ, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki i szczepionki oraz wiele innych. Ponadto posiadamy sporą ofertę aparatury: monitory pacjenta, elektrokardiografy, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, aparaty ktg, koncentratory tlenu, pompy dojelitowe, defibrylatory.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny mebli medycznych

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej www.euro-medical.pl Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnej na stronie www formy kontaktu przez chat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na wasze pytania. Każdego interesanta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego wymaganiom. Nasi specjaliści pomogą tobie w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz aparatury. Kierujemy się waszymi oczekiwaniami, wymaganiami, budżetem, staramy się także realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. Posiadamy magazyn i utrzymujemy stale wysokie stany magazynowe. Nasi specjaliści i sprzedawcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać placówki medyczne. Ciągle dostarczamy nasze towary do państwowych szpitali, klinik, przychodni lekarskich, gabinetów lekarskich czy domów pomocy społecznej, jak również zaopatrujemy klientów prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny potrzebny do opieki ich bliskich pozostających  w domach. Na naszej stronie firmowej mogą Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Odbiorcy polecają nas jako sumiennych partnerów w biznesie w sferze dostaw sprzętu oraz aparatury medycznej.  Posiadamy swój zespół serwisowy, toteż problemy ze sprzętem, czy aparaturą medyczną rozwiązujemy błyskawicznie. Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl .

Zapraszamy was do współpracy z firmą euro-medical, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o dostawy sprzętu medycznego i aparatury do Waszej placówki.